nga AgroWeb më 28 korrik 2017

Lulet e Magjishme që i Rezistojnë Thatësisë në Verë

Vera është një stinë shpërthyese dhe dorëlëshuar në bukuri. Bujaria e saj derdhet me hijeshi nëpër kopshtet dhe vazot tona. Lulet kokëulur të pranverës si lule vjollca janë delikate dhe shumë tërheqëse, por vera u jep jetë dhe gjallëri shumë luleve të tjera të cilat sjellin gëzim p&...

nga AgroWeb më 26 prill 2017

Dahlia - Lulja plot shije jo vetëm nga bukuria

Lulja e Dahlias përmban petale të shumta delikate me bazë të verdhë. Por përveç kësaj ngjyre, Dahlia mund të çele edhe lule me ngjyra të shumëllojshme si e verdhë, e bardhë, portokalli, e kuqe, rozë dhe vjollcë. Stina Lulet e Dahlias nisin të çelin në pranverë dhe vazhdojnë rrugë...