nga AgroWeb më 22 August, 2022

Si Të Pastroni Ventilatorin Ose Kondicionerin Në Mënyrë Efikase

Një ventilator ose kondicioner i ndotur jo vetëm që nuk e bën punën siç duhet, por është gjithashtu një rrezik potencial për shëndetin, veçanërisht nëse keni mushkëri të ndjeshme ose alergji. Më poshtë AgroWeb.org ju njeh me mdetodat e pastrimit të tyre. Si Të Pastroni Një Ventilator Fillimisht ju duhet të çmontoni pjesët e jashtme […]

nga AgroWeb më 2 August, 2022

3 Llojet Më Të Mira Të Hekurit të Rrobave – Kujdes dhe Pastërti

Një hekur dhe me avull është një mjet thelbësor në arsenalin tuaj të kujdesit ndaj veshjeve. Një paisje e tillë me avull bën një punë mjaft të mirë për të lëmuar dhe larguar edhe rrudhat më kokëforta nga pëlhurat tuaja. AgroWeb.org në bazë të hulumtimeve të kryera, zbulon sot për ju se cilët janë 3 […]

nga AgroWeb më 23 June, 2022

Mikseri i Dorës – Çfarë Duhet Të Keni Parasysh Përpara Se Ta Blini

Duhen vite përvojë për të përgatitur recetat pa mundim dhe në mënyra të ndryshme, por me një mikser dore mund ta bëni këtë menjëherë dhe pa shumë mundim. AgroWeb.org ju jep disa këshilla se si t’i zgjidhni me zgjuarsi këto paisje në mënyrë që t’ju shërbejnë më së miri dhe sa më gjatë. Zgjidhni një […]

nga AgroWeb më 10 June, 2022

Furra E Firmës Bosch Apo Miele – Cila Është Më E Mira?

Qofshin Bosch apo Miele, që të dyja kanë një vend të rëndësishëm në industrinë e pajisjeve shtëpiake. Duke filluar nga furrat apo pjatalarëset, në treg mund të gjeni çdo paisje elektroshtëpiake që mban emrin e tyre. Në fakt, sa herë që duhet të blini një furrë të re, këto të dyja janë rekomandimi më i […]

nga AgroWeb më 20 October, 2021

Pse Është E Rëndësishme Të Pastroni Pjatalarësen – Zgjidhja Natyrale

Me të drejtë mund t’ju duket e tepërt të pastroni pjatalarësen, pasi ajo është projektuar për të larë enët. Por e vërteta është është se edhe pjatalarësja ka nevojë të pastrohet herë pas here, veçanërisht nëse e përdorni shpesh. Pse është e nevojshme të pastroni pjatalarësen? Pjatalarëset largojnë mbetjet e ushqimit me ndihmën e ujit […]

nga AgroWeb më 21 January, 2021

Java e Kuzhinës Plot Surpriza dhe Oferta – Vendi që Duhet të Vizitoni Patjetër

I ftohti i acartë, shirat e shumtë dhe kufizimet në lëvizje me siguri j’ua kanë bërë më të vështirë daljen nga shtëpia dhe mbylljen e disa punëve të zakonshme. Fundjavat që më parë mund të kenë qenë një moment arratisje nga rutina, tashmë janë kufizuar brenda shtëpisë apo qytetit tuaj. E shumë aktivitete të tjera […]

nga AgroWeb më 28 July, 2020

Oferta në Kohën e Covid 19. Mund të Kompletoni Kuzhinën Me Koston Më Të Ulët Deri në 3 Gusht

Është kohë pandemie dhe kompania Elektromagjia, e cila sjell në Shqipëri markat botërore të elektroshtëpiakeve si Teka, Miele apo Vox po ndihmon konsumatorët shqiptarë të kenë në shtëpitë e tyre gjithçka që u duhet për jetesën e përditshme. Ajo ka vendosur të ulë çmimet dhe t’i përputhë ato me nevojat e konsumatorëve duke ofruar kosto […]

nga AgroWeb më 20 May, 2020

Nëse Ju Duhet Një Frigorifer i Ri – Cilat Janë Detajet Që Duhet Të Zgjidhni

Ushqimet që konsumojmë gjatë javës humbasin shpejt vlerat e tyre, cilësinë, shijen dhe prishen herët nëse frigoriferi ku ne i ruajmë ato ka kapacitete të dobëta. AgroWeb bisedoi me inxhinierë teknikë të një prej kompanive kryesore për markat cilësore të elektroshtëpiakeve, kompania “ElektroMagjia”, e cila është përfaqësuese zyrtare e liderëve botërorë Miele, Teka dhe Vox […]