nga AgroWeb më 3 August, 2022

Kasatë Me Fruta, Kos Dhe Tërshërë – Receta E Ëmbëlsirës Së Freskët Dhe Të Lehtë

Kasatat me kos dhe fruta janë të shijshme dhe të lehta, ideale për një vakt të freskët dhe të vërtetë veror. Për t’i përgatitur, thjesht prisni në copa sasitë e dëshiruara të frutave, bashkojini ato me kosin dhe lërini të ftohen në frigorifer për të paktën 6 orë. Mund të zgjidhni frutat e preferuara të […]

nga AgroWeb më 27 July, 2022

Receta E Thjeshtë E Akullores Së Shtëpisë Me Tre Shije Të Ndryshme

Akullorja e shtëpisë është padyshin një ëmbëlsirë fantastike, veçanërisht në këto ditë përvëluese vere. Aspak e mundimshme, kërkon pak përbërës dhe të mrekullon me shijen e saj fantastike. Ju mund ta konsumoni në çdo kohë të ditës, ajo do t’ju freskojë dhe ëmbëlsojë menjëherë mendjen edhe shpirtin. AgroWeb.org ju njeh më poshtë me mënyrë e […]