nga AgroWeb më 11 August, 2022

Sallatë Me Kunguj Të Njomë, Kos Dhe Arra

Në verë edhe trupi ka nevojë për ushqime më të lehta e të freskëta, ndaj edhe sallatat e ftohta janë zgjidhja e duhur. Në këtë periudhë sallatat shërbejë jo vetëm si shoqëruese vakti, por ato më së miri mund të shëndrrohen edhe në një vakt të shpejtë e plot vlera. Ka lloje të ndryshmesh sallatash, […]

nga AgroWeb më 6 April, 2022

Sallatë Me Kungulleshka, Nenexhik dhe Borzilok

Gjatë verës recetat nisin e bëhen sa më të lehta për organizmin. AgroWeb.org ju sugjeron një sallatë perfekte e cila përveç shijes, i dhuron organizmit freski. Kungulleshkat duke qenë se janë një perime që tretet shpejtë, stomaku juaj nuk do të jetë i rënduar pasi ta konsumoni. Gjithashtu nenexhiku dhe borziloku i freskët i japin […]