nga AgroWeb më 12 April, 2022

Çfarë Po Përpiqet T’ju Tregojë Trupi Kur Zgjoheni Me Qepalla Të Ënjtura?

Si pasojë e alergjive ose infeksioneve, qelizat në sy lëshojnë një përgjigje imune mbrojtëse që shkakton fryrjen e indeve të syrit. Njohja e shkaqeve që fshihen pas inflamacionit të syrit tuaj, mund t’ju ndihmojë të merrni nën kontroll gjendjen dhe të parandaloni që ajo kthehet në një problem. AgroWeb.org ju njeh me shkaqet më të […]

nga AgroWeb më 20 August, 2018

Fryrja e Syve, Mpirja e Qafës, Pagjumësia – Si T’i Trajtoni Në Kushtet e Shtëpisë

Problemet me fytin, lëkurën, dhëmbët apo gjumin janë shqetësime të shpeshta por që mund të lehtësohen me disa metoda natyrale. Më poshtë do të gjeni nga AgroWeb.org disa rekomandime shumë të thjeshta për shqetësimet tuaja. Mpirja E Qafës Qarkullimi  i ngadaltë i gjakut mund të shkaktojë mpirje të qafës. Për të stimuluar qarkullimin e gjakut […]