Të reja në treg

Ky Rubinet Elektrik Do Të Ndryshojë Kuzhinën Tuaj – Përse Duhet Ta Zgjidhni

Në kohët e sotme, kur teknologjia ndikon në çdo aspekt të jetës sonë, pajisjet e inteligjente të shtëpisë janë bërë...

Kafe Turke në Rërë – Makineria e Veçantë që Zëvendëson Ekspresin

Kafja turke ka një traditë të gjatë si të shijimit ashtu dhe të përgatitjes në të gjitha vendet e Lindjes....

Bari i Grurit Metoda Natyrale Për të Jetuar Shëndetshëm – Ku ta Gjeni

Mjafton një kërkim i shkurtër në internet për të zbuluar disa nga “superushqimet” më të fundit që janë ndër më...

Trajtimi Natyral Për Pastrimin e Mëlçisë dhe Organizmit

Detoksifikimi i organizmit është një praktikë e njohur që ka për qëllim pastrimin e trupit nga toksinat dhe mbetjet e...

Në Treg Shampoja me Karbon Që Nuk Përmban Silikonë të Dëmshëm Për Shëndetin

Në fund të shtatorit 2021, prodhuesi i produkteve të kujdesit të flokëve, Garnier, prezantoi një inovacion të ri në tregun...

Mjeti I Kuzhinës Që Lehtëson Dhe Përshpejton Procesin E Prerjes Së Barishteve

Prerja e barishteve me thikë edhe pse mund të duket si një punë e thjeshtë kërkon aftësi për t’i prerë...

3 Krema për Rrathët e Syve që Mund t’i Gjeni në Çdo Farmaci

Për shkak se lëkura nën sy është më delikate se ajo në të gjithë trupin tonë, kjo është një zonë...

Tenxherja Multicooker Queen – A Duhet ta Keni Një në Kuzhinën Tuaj?

Në kohët moderne, kur koha është një pasuri e çmuar, shumë prej nesh dëshirojmë të gatuajmë ushqim të shijshëm, por...

4 Këshilla për Lëkurë dhe Flokë të Shëndetshme – Çfarë Duhet të Zgjidhni

Për t’u ndjerë të shëndetshëm duhet edhe të dukeni të tillë, prandaj kujdesi për pamjen e jashtme vitet e fundit...

Cilat Lavastovilje Cilësohen Si Më Të Mirat Për Vitin 2023

Ashtu si lavatriçet, pjatalarëset më të mira nuk marrin meritën e mjaftueshme për punën që bëjnë. Këto pajisje lehtësojnë punën...

Cilat Janë Markat Dhe Modelet Më Të Mira Të Frigoriferëve Për 2023

Ka pak artikuj në kuzhinën tuaj me të cilat ndërveproni më shumë sesa frigoriferi juaj, dhe ai duhet të jetë...

Pastrimi Nuk Ka Qenë Kurrë Më I Thjeshtë – Çfarë Është Karcher Vc 2 Premium

Në ditët e sotme ku jeta rrjedh me ritme të shpejta, ruajtja e rregullit dhe pastërtisë së shtëpisë mund të...

Friteza Me Ajër – Çfarë Është dhe A Duhet ta Përdorni?

Në vitet 90, friteza për skuqje ka qenë pajisja më popullore në shtëpitë e shqiptarëve. Ajo ofronte shumë lehtësi për...

Hekuri me kaldajë Philips PerfectCare – Karakteristikat që do t’ju bëjnë ta dashuroni këtë pasije

Hekurosja është nga ato detyrat e shtëpisë që thjesht duhen bërë! Për disa është një proçes terapeutik, e për disa...

Del në Treg Kafja me Vaj Ulliri – Zgjidhja e Shëndetshme e Gjigandit të Kafes

Nëse ka një produkt që mund ta identifikojë më së miri Mesdheun është pa dyshim vaji i ullirit dhe historitë...

3 Ngrohëset Më të Shitura te Që Mund t’i Blini me Ulje Këtë Muaj

Një nga investimet më praktike që mund të bëni këtë periudhë, por edhe për sezonin e ardhshëm. Jemi në ditët...

3 Llojet Më Të Mira Të Hekurit të Rrobave – Kujdes dhe Pastërti

Një hekur dhe me avull është një mjet thelbësor në arsenalin tuaj të kujdesit ndaj veshjeve. Një paisje e tillë...

Si të Zgjidhni Panetonen Më të Mirë të Fundvitit 

Nëse ka një kohë për të konsumar ëmbëlsira është pikërisht fundi i vitit.   Kjo periudhë në të gjithë botën ka...

Parafarmacia – Vitaminat që duhet të blini me ulje tani

Nëse ndiheni të pafuqishëm apo mjeku ju ka sugjeruar se keni mungesë të vitaminave, një zgidhje gjendet tek suplementet farmaceutike....

E Premtja e Zezë – Çfarë Gjeni në Treg me mbi 70% Ulje Këtë Fundjavë

Festohet në mbarë botën, një ditë që vjen si traditë nga Amerika, por është shpërndarë kudo. Mund të themi se...

Uljet e Nëntorit në Elektroshtëpiake – Çfarë Mund të Gjeni në Treg Për të Kursyer Energjinë

Një frigorifer LIEBER CBNes 5778, parashikojë të harxhojë vetëm 187 kilovat për orë në vit në shtëpinë tuaj. Nëntori është...