leng i fresket

Lëng kremoz me limon – Receta që fal freski dhe shije

Në këtë recetë të thjeshtë AgroWeb.org ju njeh me mënyrën e përgatitjes së limonatës së ftohtë, e cila përgatitet vetëm...

Lëngu Magjik i Finokut – Si ta Përgatisni Kurën për Tretjen e Mirë

Lëngu i finokut është i pasur me vlera ushqimore dhe është përdorur kryesisht në vendet e Mesdheut dhe së fundmi...