receta per biskota

Biskota me Çokollatë dhe Avokado – Receta Perfekte Plot Ëmbëlsi

Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton që të...

Biskota pa Vezë dhe pa Gjalpë – Të Buta Brenda dhe Krokante Jashtë

Biskotat zakonisht përgatiten me vezë dhe gjalpë, duke qenë se janë dhe përbërësit kryesor të recetave. AgroWeb.org ju tregon sot...

Receta e Ëmbël e Biskotave me Sherbet

Recetat e ëmbëlsirave janë gjithmonë të preferuarat në çdo shtëpi. Ndryshe nga biskotat e zakonshme, këto ëmbëlsira janë krokante dhe...

Biskota të Thjeshta me Kos – Gati për Vetëm 30 Minuta

Biskotat e përgatitura vet në shtëpi kanë një shije krejtësisht tjetër. Ato mund t’i shijoni për mëngjes, pas dreke apo...