nga AgroWeb më 9 November, 2021

Qofte Me Gjizë Të Pjekura Në Furrë – Të Buta E Të Shëndetshme

Të gjithë jemi në kërkim të recetave të shpejta dhe që nuk kërkojnë shumë mund në përgatitje. E tillë është dhe receta që AgroWeb.org ju sugjeron sot. Qoftet gjithmonë i imagjinojmë me perime ose mish, dhe djathin apo gjizën i kemi shtuar sa për shije. Por ia që mund të përgatisni dhe qofte shumë të […]

nga AgroWeb më 5 July, 2021

Si të Përgatisni Brinjë Qengji Për 20 Minuta

Nëse keni përdorur vetëm bërxollat e viçit apo të derrit, AgroWeb.org ju këshillon që të provoni patjetër këtë recetë. Bërxollat e qengjit kanë një shije krejtësisht të veçantë dhe lehtësisht të dallueshme. Ato krijojnë një pjatë perfekte për një drekë të shijshme apo për një darkë të plotë për të afërmit apo miqtë. AgroWeb.org ju […]