nga AgroWeb më 4 August, 2022

Sallatë Me Vezë Dhe Majdanoz – E Lehtë dhe e Shpejtë

Nëse po kërkoni të mësoni një nga ato sallata të cilat mund t’i merrni me lehtësi në punë dhe janë perfetke për tu konsumuar gjatë një pikniku, keni gjetur recetën e duhur. Kjo sallatë është perfekte kur vezët dhe përbërësit e tjerë janë të freskëta. E veçanta e saj qëndron në salcën që do të […]

nga AgroWeb më 18 March, 2022

Sallatë Me Vezë Të Ziera

Nëse po kërkoni të mësoni një nga ato sallata të cilat mund t’i konsumoni në një vakt kur nuk keni menduar një pjatë të dytë, keni gjetur recetën e duhur. Kjo sallatë është perfekte kur vezët janë të freskëta fshati dhe kur qepa del në treg gjatë pranverës. Shija dhe cilësia e saj është e […]