tost me avokado

5 Mënyra si të Përgatisni Avokadon në Mëngjes

Avokado hyn tek ato ushqime që popullaritetin e ka fituar vetëm votet e fundit. I famshmi tost me avokado është...

Të Verdha Vezesh të Skuqura me Avokado – Receta e Tostit të Veçantë

Vezët janë ndër ushqimet që përgatiten shpejt dhe me lehtësi, ndaj nuk është çudi që për shumë persona ato janë...