domate te pjekura

Makarona me Salcë Domatesh të Pjekura – Receta e Veçantë që Duhet ta Provoni

Makaronat janë gjithmonë një zgjidhje si për drekë po ashtu edhe për darkë. Ato përgatiten shpejt dhe mund të formoni...

Domate të Shtruara me Djathë dhe Erëza të Freskëta

Nëse po kërkoni për një recetë shoqëruese, një shtesë delikate e të shijshme për gatimet tuaja, sapo keni gjetur të...

Domate të Mbushura me Djathë – Receta e Shpejtë e Darkës

Një spërkatje me parmixhan dhe pak vaj ulliri do t’i shndërrojnë domatet në një pjatë të përsosur anësore. Ju mund...