embelsira agroweb

Tiramisu me Limon – Receta e Veçantë

Një ëmbëlsirë e freskët dhe kremoze, e lehtë dhe e shpejtë për t’u përgatitur, ideale për të përfunduar një drekë...

Mollë të Karamelizuara me Arra – Ëmbëlsi Krokante

Ndonjëherë kërkojmë për ëmbëlsira të shpjeta dhe të thjeshta, madje edhe që të mos na lodhin me shumë përbërës. AgroWeb.org...