fara kungulli

Supa e Kungullit të Dimrit – Si ta Përgatisni në 20 Minuta

Shija e kremoze e supës së kungullit të verdhë hap oreksin e mbi të gjitha kënaq shijen. Kjo supë përgatitet...

Fara Kungulli – Të Pjekura dhe Djegëse me Kripë

Recetat me fara kungulli kanë një shijë të shkëlqyer sa që kanë gjetur një vend të pazëvëndësueshëm në kuzhinë Jemi...