fryrja e barkut

Ushqimet e Shëndetshme që Ju Bëjnë të Ndiheni të Fryrë

Stomaku i fryrë dhe dhimbjet e barkut, janë me siguri një ndër simptomat më të sikletshme që mund të përjetohen....

Zakonet e Shëndetshme që Mund Të Zvogëlojnë Fryrjen e Barkut në Pak Sekonda

Nëse shpesh përjetoni fryrje ose gazra, kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht se ka diçka që nuk shkon me tretjen....

Arsyeja Befasuese Përse Ju Ndiheni Të Jeni Të Fryrë – Këshilla Se Si Ta Parandaloni

Nëse keni qenë duke luftuar me fryrjen e barkut, nuk jeni vetëm! Për fat të mirë, dietologia e njohur Abbey...

5 çajra bimor që ndihmojnë në largimin e fryrjes së barkut

Fryrja e barkut mund të shkaktohet nga shumë fakotrë, duke përfshirë faktorët në lidhje me intolerancën ushqimore, grumbullimin e gazrave,...

Ushqimet Më Të Mira Për Të Shmangur Fryrjen e Barkut

Ditët kur ndiheni të fryrë e sidomos në zonën e barkut me siguri i kujtoni si shumë të sikletshme. Kjo...

Ndikimi i Diabetit tek Stomaku dhe Tretja e Mirë – Çfarë Duhet të Dini

Një ndër sëmundjet më të përhapura të globit pa dyshim që është diabeti. Shifrat e personave të prekur me të...