Palacinka

Palaçinka të Pjekura me Mollë – Shije dhe Shëndet

Nëse nuk keni dëshirë që të rrini mbi sobë duke përgatitur një e nga një palaçikat për mëngjes AgroWeb.org e...

Palaçinka me Miell Misri – Receta e Re, Plot Shije

Njihen për shijen e tyre delikate e të veçantë dhe traditën e vjetër që përfaqësojnë në vendin tonë. Peta të...

Si të Përgatisni Palaçinkat e Shijshme Sipas Traditës Korçare

Të shijshme, të lehta, të ëmbla e të kripura, palaçinkat janë ndër gatimet më fantastike të nënave dhe gjysheve shqiptare....

Krepa Të Shijshëm Me Fara Lulëkuqesh dhe Gjizë

Kjo recetë e veçantë që AgroWeb sjell sot për ju, do t’ju mrekullojë ju dhe të dashurit tuaj. Shije fantastike...

Si Të Përgatisni Palaçinkat E Fryra – Të Shpejta Dhe Të Lehta

Palaçinkat e fryra, ose siç njihen ndryshe palaçinkat japoneze, janë perfekte për mëngjesin në familje. Të buta e me shije...

Receta e Shijshme e Palaçinkave Amerikane Pa Vezë

Edhe pse zakonisht petullat, palaçinkat apo krepat i përgatisim në fundjavë kur kemi edhe më shumë kohë. Karantina na ka...