Perime Te Shendeteshme

Qofte me Kungulleshka në dhe Djathë në Furrë – të Shpejta e të Shëndetshme

Kungulleshkat mund të themi se janë perimet që shkojmë me çdo gjë. Ato mund t’i gatuani në gjellë, byrek, me...

Supë Borsh Me Patate – Nga Më Të Vjetrat E Traditës

Një pjatë fantastike, shijeplotë dhe e shëndetshme, e pasur me vlerat ushqyese të perimeve më të mira, me të cilat...