petulla me kos

Petulla me Majdanoz dhe Kos – Shija më e Mirë e Shtëpisë

Nëse ka një kërkesë drejt nënave apo gjysheve për të gatuar diçka të mirë e të shijshme, padyshim në krye...

Petulla të Buta me Kos dhe Limon – Receta e Veçantë

Sot AgroWeb.org sjell për ju recetën e petullave të buta me kos dhe limon, të cilat përgatiten me lehtësi në...

Nuk ka Si Petullat e Gjysheve – Të Ngrohtat Plot Shije

Nuk ka një familje shqiptare, në të cilën petullat të mos zgjojnë oreksin për t’i patur menjëherë në tavolinë. Tradita...