receta mengjesi

Tërshërë E Pjekur Me Banane, Rrush Të Thatë Dhe Arra

Tërshëra e pjekur është një tavë e shëndetshme për mëngjes e cila shërbehet e ngrohtë. Për ta pasuaruar e më...

Vezë të Skuqura me Spinaq dhe Drithëra – Receta e Duhur për Mëngjesin Perfekt

Kokrrat e grurit, një kokërr integrale me shije arrash me një strukturë të këndshme përtypëse, janë baza e kësaj recete...

Menemen – Receta Turke e Omletës

Kjo recetë tradicionale turke e njohur me emrin Menemen, është e shpejtë dhe e lehtë për t’u përgatitur. Vetëm me...

Petulla me Lëng Portokalli – Aromë dhe Shije Fantastike

Petullat në mëngjes janë një zgjidhje perfekte që kënaq të gjithë familjen. AgroWeb.org ju tregon një recetë të veçantë dhe...

Omëletë me Barbunja – E Shijshme dhe Gati në Pak Kohë!

Omëleta është një ndër ushqimet më të shijshme dhe plot vlera që ju shoqëron çdo mëngjes,  e cila mund të...