nga AgroWeb më 14 June, 2022

2 Receta Të Thjeshta Kokteilesh me Raki 

Nëse do t’ju pyesim për një kombinim të rakisë në koktej a do të ishit kurioz ta provonit? Ndoshta disa prej jush do të thoshin se kjo nuk është e mundur, ndërsa të tjerë do të thoshin “pse jo?”. Edhe pse rakia shijon shumë e shoqëruar me ndonjë meze, muzikë dhe miq të vjetër, ka […]

nga AgroWeb më 13 June, 2022

Frape Karameli E Përgatitur Në Shtëpi

Një pije perfekte për të gjithë adhuruesit e kafesë në këto ditë të nxehta vere, e cila do t’ju freskojë dhe do t’ju falë një shije të pa krahasueshme. Jo vetëm që duke e përgatitur vetë në shtëpi do të kurseni para, por është gjithashtu një mënyrë e shkëlqyer për të përdorur kafen e mbetur! […]

nga AgroWeb më 20 May, 2022

5 Receta Natyrale Që Ju Ndihmojnë Të Zëvendësoni Pijet Me Gaz

Nëse dëshironi të eliminoni pijet me gaz, ju mund të përdorni disa nga këto receta me bazë ujin si zëvendësues të tyre. Uji do ndihmojë organizmin tuaj të funksionojë më mirë, e gjithashtu do t’ju falë edhe shumë përfitime shëndetësore. Nëse jeni fillestar në përgatitjen e pijeve të shëndetshme, AgroWeb.org ndan me ju disa receta […]