recete akulloreje

Receta E Thjeshtë E Akullores Së Shtëpisë Me Tre Shije Të Ndryshme

Akullorja e shtëpisë është padyshin një ëmbëlsirë fantastike, veçanërisht në këto ditë përvëluese vere. Aspak e mundimshme, kërkon pak përbërës...

Akullore Me Biskotë, Çokollatë Dhe Vanilje – Receta e Plotë

Akulloret që vijnë në formën e një sanduiçi,  janë një mënyrë fantastike për të shijuar diçka të ëmbël e të...