reshje shiu

Kur Rikthehen Reshjet Në Shqipëri – Parashikimi i Motit

Ditët me diell duke nisur nga sot në mesditë do të fillojnë të reduktohen. Me fundin e të ftohtit, lajmi...

Kur Rrikthehet Vala e Të Nxehtit – Cilat Do Jenë Temperaturat Maksimale

Java e dytë e muajit korrik dhe nisja e javës së tretë po karakterizohet nga temperatura të ulëta dhe moti...

Parashikimi i Motit në Vend – Ja ku Specialistët Presin edhe Borë këtë Fundjavë

Ky tetor po tregon se është një suprizë e vërtetë. Deri në ditën e sotme, ditët e ngrohta me diell...