sekrecione

7 Arsyet Pse Zgjoheni me Hundë të Bllokuara Edhe Kur Nuk Jeni të Sëmurë

Hundët e bllokuara janë shumë të bezdisshme sidomos në mëngjes kur sapo jeni zgjuar nga gjumi. Shpesh pas këtij problemi...

Ushqimet që Shtojnë Sekrecionet dhe Përkeqësojnë Shëndetin e Fytit

Nëse po luftoni me të ftohurin dhe po përjetoni një infeksion të sinuseve, mënyra e të ushqyerit është shumë e...

“Omicron” i afrohet Shqipërisë, zbulohet rasti i parë në Greqi

Rasti i parë me “Omicron”, varianti i ri i koronavirusit është konfirmuar dje në Greqi. Ministri i Shëndetësisë Thnaos Pleyris...