tortelini

Tortelini Alfredo – Zbuloni Recetën E Veçantë

Tortelinit janë makaronat e famshme me origjinë nga Italia, të cilat janë të mbushura me përbërës të ndryshëm që nisin...

Supë apo Makarona? Provoni Tortelinit Në Lëng Mishi

Kjo pjatë e veçantë është e mrekullueshme për të nisur vaktet. Quhet “Tortellini in brodo” dhe e ka origjinën nga...