trup ne forme

Hudhra dhe Qepa – Pija Magjike si Ilaç Kundër Shumë Sëmundjeve

Mjekësia farmaceutike me atë alternative me produkte natyrale është gjithnjë në “luftë”, për të prodhuar ilaçe të reja që shpëtojnë...

Uthulla e Mollës – Çelësi për Trupin në Formë

Një studim i kohëve të fundit sugjeron se njerëzit që nuk i kanë qejf perimet, mund të tundohen më shumë...

9 Përfitimet E Jashtëzakonshme Shëndetësore Të Jogës

Joga përmirëson: fleksibilitetin, forcën, tretjen, shëndetin mendor dhe lista vazhdon… Për të filluar me ushtrimet e jogës nuk ka rëndësi...

Pse Të Shkoni Në Palestër Në Këtë Periudhë Nuk Është Një Ide E Mirë

Shpërthime të shumta të COVID-19 kanë qenë të lidhura me ambientet e fitnesit që në fillim të pandemisë. Edhe me...