trupi ne forme

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja për regjime ushqimore që premtojnë rënien nga pesha. Shumica e tyre...

Çfarë është Pilatesi – Përfitimet e jashtëzakonshme për trupin dhe mendjen

Pilates është një metodë e të ushtruarit të trupit, e krijuar në fillim të shekullit të 20-të. Ushtrimet e kryera...

Vakti Kryesor i Ditës për Djegien e Kalorive dhe Rënien nga Pesha

Dëshironi të humbisni në peshë? Atëherë është koha që të nisni një rutinë të shëndetshme të ngrënies së mëngjesit. Shumë...