500x150-01

MË TË REJAT

Gabimet që Shkatërrojnë Cilësinë e Dheut në Kopështin Tuaj

Një kopsht i shëndetshëm fillon me tokën apo dheun ku do të mbillen bimët....

Kanceri i Mushkërive – Njihuni me Simptomat

Kanceri i mushkërive është një nga sëmundjet më serioze dhe të rrezikshme që prekin...

6 Këshilla si të Shmangni Djersitjen e Tepërt

Djersa ka një funksion të rëndësishëm, që është rregullimi i temperaturës së trupit kur...

Përse Duhet të Hani Qershi Para Gjumit – Ndikimi në Organizëm

Nuk ka njeri që të mos jetë i marrosur pas qershive. Është e pamundur...

Ëmbëlsirë me Niseshte – Receta e Veçantë me Shije Unike

Ëmbëlsirat gjithmonë i japin një tjetër pamje dhe shije drekave apo darkave në familje,...

Serumet Natyrale për Energji Pranverore

Petale të kuqe trëndafili, ujë e lëng limoni në shishe të qelqta e pakëz...

Speca të Mbushura – Receta Verore plot Shije dhe Shëndet

Specat e mbushura me oriz mbeten një nga recetat më të preferuara të shqiptarëve...

Faktet e Reja – Kur Duhet të Shqetësoheni për Tensionin e Gjakut

Një studim i fundit, të cilit i referohet AgroWeb.org e ka ulur pragun e...