LIMONATA E PASUR ME VITAMINË C

1.2k 0

Një lëng plot me vitaminë c falë frutave dhe me aromën fantastike të nenexhikut. Ndiqni videon për të mësuar mënyrën e thjeshtë të përgatitjes së kësaj pije.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.