Video

LËNG ME KARROTA DHE BANANE

Lëngu i karotës është tepër ushqyes! Ai mund të ndihmojë shëndetin e syve, të forcojë sistemin imunitar dhe të përmirësojë...

SI TË ZGJIDHNI MIKSERIN E DUHUR PËR GATIM

Blerja e një produkti është gjithnjë e vështirë sidomos kur bëhet fjalë për mjetet e kuzhinës. Në këtë video do...

7 FAKTE INTERESANTE RRETH LULEDIELLIT

E dini se lulet e diellit mund të pastrojnë tokën nga toksinat e dëmshme? Ato kanë edhe plot vlera për...

RECETA E DHALLËS ME MENTE

Kjo është një recetë që vjen nga Turqia, një pije që mund të shoqërojë vakte të ndryshme por edhe të mund...

KARKALECA NË SALCË PIKANTE

Karkalecat janë ndër ato ushqime që zorr se i reziston dot njeri. Për të mësuar një mënyrë fantastike për përgatitjen...

Bukë e Ngrohtë me Kungulleshka

Kjo recetë pak pikante dhe me ëmbëlsi do t’ju mrekullojë! Provojeni dhe surprizohuni me këtë bukë të ëmbël që mund edhe...

MINI KEK ME ÇOKALLATË DHE VANILJE

Në këtë video AgroWeb ju njeh me mënyrën e përgatitjes së mini kekëve. Një recetë e thjeshtë dhe e shpejtë, e...

DRITHRAT E MËNGJESIT – A janë të shëndetshme?

Me siguri i keni provuar apo j’ua keni dhënë fëmijëve të paktën një herë, drithra të gatshme me shije të ndryshme...

RECETA E KEKUT ME BANANE

KEK ME BANANE RECETA E THJESHTË DHE PLOT SHIJE E thjeshtë dhe shumë e shijshme falë pranisë së bananeve. Ndiqni...

LIMONATA E PASUR ME VITAMINË C

Një lëng plot me vitaminë c falë frutave dhe me aromën fantastike të nenexhikut. Ndiqni videon për të mësuar mënyrën...

MAKARONA ME SALCË PIKANTE

Sot AgroWeb ju njeh me një pjatë shumë të shijshme dhe të shpejtë në përgatitje. Ndiqni videon për të mësuar këtë...

SI TË MBILLNI SPINAQ NË VAZO

Mbilleni krejt lehtë në shtëpi duke ndjekur këto hapa! Kështu do të mund të përfitoni sa herë të doni vlerat...

KEK I SHIJSHËM NË VETËM 5 MINUTA

Siç mund ta dini ëmbëlsirat e përgatitura në shtëpi janë më të shëndetshme. E kjo për faktin se e keni ju...

SI TË MARINONI SALMONIN

Salmoni njihet si një nga peshqit më të pasur me yndyrna të shëndetshme si omega-3, ndaj është e rëndësishme ta...

RECETA E SALCËS XAXIQ

Slaca xaxiq preferohet nga i madh e i vogël. Mënyra e përgatitjes është shumë e thjeshë, ndaj edhe AgroWeb iu sugjeron...

BUKË ME HUDHËR DHE DJATHË

Përgatiteni që tani dhe shijojeni në shtëpitë tuaja. Ndiqni recetën interesantë të bukës me hudhra dhe djathë.

PASTIÇO ME MISH TË GRIRË DHE DJATHË

Kjo është një recetë e veçantë dhe plot shije të cilën do të kërkoni sërish. Ndiqni videon për të mësuar...

SI TË GATUANI KEK ME PORTOKALL

Nëse ju kanë tepruar portokalle, AgroWeb ju sugjeron të prpvoni të përgatisni vetë këtë ëmbëlsirë të shijshme në 5 minuta!...

5 SEKRETE NGA SHEFAT SE SI TË GATUANI MAKARONAT

Mund të jenë gatimi më praktik e i lehtë i kuzhinës, por makaronat kërkojnë mjeshtërinë e tyre. Shefat e kuzhinës...

SI TË PËRGATISNI HUMUS ME QIQRA

Humusi përgatitet duke përzier qiqra, vaj ulliri, pluhurin e farave të susamit, lëngun e limonit dhe hudhrën. Ndiqni videon dhe...

Receta e Tiramisusë me Krem Qumështi

Zupa e Dukës, kështu mendohet të jetë emri i vërtetë i Tiramisusë, ëmbëlsirës kaq të dashur edhe nga shqiptarët. Në...