Byrek me Kungull

Byrek me Kungull pa Petë – Receta e Lehtë dhe e Shpejtë

Shije e përkryer e cila nuk duhet ta lini pa provuar! Byrekun me kungull vendi ynë e ka pjesë të...

Si të Përgatisni me Shije Byrekun me Kungull Stine

Është koha perfekte për një byrek me kungull të stinës. Tradita shqiptare e përgatitjes së byrekëve është unike në botë,...

Lazanjë me Kungull – Receta që Duhet të Provoni

Lazanja është sinonim i shijes së pasur e të mirë. Mund ta keni provuar me mish, salcë, kërpudha, beshamel, perime...