nga AgroWeb më 21 November, 2022

Koha e Keqe dhe Ndikimi Direkt në Rritjen e Shtrëngimeve të Kokës

Për disa është një shqetësim i lehtë, por për shumë të tjerë përbën një problem të vërtetë, karakterizuar nga dhimbje koke, nervozizëm, depresion dhe dhimbje të kockave. Shqetësimet përsëriten sa herë kur bie shi i vazhdueshëm dhe kur ka presion të ulët atmosferik. Quhet sëmundja e shiut dhe e motit madje është një problem i […]

nga AgroWeb më 21 December, 2017

Vetëtima Merimangë, Një Mrekulli Qiellore E Pashoqe – Ndiqeni Këtu

Vetëtima Merimangë: Një fenomen qiellor plotësisht magjik Një dukuri e tillë natyrore është tejet e vështirë për t’u filmuar, por AgroWeb.org ju sjell një vetëtimë merimangë të filmuar jo më larg se natën e së hënës së kësaj jave. E gjeni në fund të lajmit në një filmim video fantastik. Mos e humbni pasi është […]