kek me cokollate

Kek me Kafe dhe Çokollatë – Aromë dhe Shije e Mirë

Kjo recetë është pa dyshim për të gjithë kafedashësit, por edhe për të gjithë të tjerët që preferojnë çokollatën. Nëse...

Kek me Gështenja dhe Çokollatë – I Ëmbël dhe i Butë

Nëse doni një kek që ka aromë të mirë, është tepër i butë dhe i veçantë në shije, ky është...