nga AgroWeb më 28 October, 2022

Makarona Kremoze Me Kungull Dimri – Receta Plot Shije

Makaronat janë një nga pjatat e preferuara për të gjithë familjen. Recetat e tyre janë me kombinime nga më të ndryshmet dhe më të shijshmet. Sot AgroWeb.org ju njeh me recetën e cila përfshin kungujt e dimrit. E lehtë në përgatitje dhe plot shije dhe vlera ushqyese. Ndiqni më poshtë mënyrën e përgatitjes së saj. […]

nga deni.comora më 27 October, 2022

Petulla me Kunguj Dimri – Receta Ideale për Ditët e Ftohta

Kur gjethet e para fillojnë të bien bashkë me temperaturat, do të thotë se ka ardhur momenti për një mëngjes të ngrohtë plot shije! Kombinimi i puresë së kungullit me erëzat aromatike është pikërisht ajo recetë speciale të cilën duhet të provoni. AgroWeb ju sjell sot recetën fantastike të cilën duhet ta përgatisni menjëherë. Përbërësit: […]