Kungull i Verdhe

Byrek me Kungull pa Petë – Receta e Lehtë dhe e Shpejtë

Shije e përkryer e cila nuk duhet ta lini pa provuar! Byrekun me kungull vendi ynë e ka pjesë të...

Si të Përgatisni me Shije Byrekun me Kungull Stine

Është koha perfekte për një byrek me kungull të stinës. Tradita shqiptare e përgatitjes së byrekëve është unike në botë,...

Sallatë Me Kungull Dhe Makarona – Për Një Vakt të Shpejtë E Të Shijshëm

Sallata është pjesë shumë e rëndësishme e një vakti të shëndetshëm, madje sa më e larmishme të jetë, aq më...