nga AgroWeb më 27 December, 2021

Rizoto me Peshk Levrek – E Lehtë dhe e Shijshme

Në këtë recetë do të mësoni një recetë me një histori mjaft të veçantë. Po aq sa ka dhe shijen, vjen nga veriu i Italisë dhe është një specialitet që përgatitet në këtë mënyrë në zonën e Venetos. Përbërësit dhe gatimi është mjaft i thjeshtë me një rezultat fantastik. Më poshtë AgroWeb.org ju tregon çdo […]

nga AgroWeb më 9 July, 2021

Levrek i Pjekur me Patate – Shije nga Bregdeti Shqiptar

Një gatim fantastik në shije dhe në vlera ushqyese. Peshku është ushqimi më i mirë për të mbajtur trupin dhe mendjen në formë. Ai është një ushqim i lehtë i pasur në vlera dhe shije. AgroWeb.org ju sugjeron më poshtë një recetë fantastike të përdorur gjerësisht nga amvisat shqiptare, sidomos ato të zonave bregdetare. Është […]