Patëllxhanë të mbushur

Receta e Patëllxhanëve të Mbushur me Domate dhe Speca

Shija dhe vlerat e patëllxhanëve të mbushur, të pjekur në furrë është mbresëlënëse. Patëllxhanët e mbushur apo të njohur ndryshe...

Patëllxhanë Të Mbushur – Receta Për Një Pjatë Plot Vlera Dhe Shije

Receta që AgroWeb.org sjell sot për ju është padyshim, një recetë plot shije dhe vlera për shëndetin tuaj. Një metodë...

Patëllxhanë të Mbushur me Oriz – Mënyra e Shijshme e Përgatitjes

Patëllxhani është një nga perimet më të dashura të amvisave shqiptare. Me të mund të përgatiten receta nga më të larmishmet....