pije kremoze

Lëng kremoz me limon – Receta që fal freski dhe shije

Në këtë recetë të thjeshtë AgroWeb.org ju njeh me mënyrën e përgatitjes së limonatës së ftohtë, e cila përgatitet vetëm...

Ëmbelsira Juaj e Dimrit – Receta e Pijes Së Ngrohtë Me Shije Karameli

Një pije kremoze, e nxehtë me krem, shurup molle dhe karameli, perfekte në një mbrëmje të freskët vjeshte. E thjeshtë...