Piper i Zi i Bluar

Mjaltë me Piper të Zi – Kura Natyrale Kundër të Ftohurës

Duke qenë se shumica e njerëzve preken nga problemet e frymëmarrjes është e domosdoshme që të merren masa për mbrojtur...

Receta e Thjeshtë e Patateve të Buta me Gjalpë dhe Piper – Shije e Mrekullueshme

Patatet mund të themi që janë ushqimi i shumë kombinimeve pasi mund t’i shoqërosh thuajse me çdo gjë. Në traditën...

Tavë Verore me Lule Kungulli të Mbushura dhe Pjekura në Furrë

Lulet e kungullit mund të themi që janë risia më e lezetshme e kuzhinës dhe gatimit. Përgatitja e tyre është...