receta AgroWeb.org

Gliko me Kumbulla – Nga Ëmbëlsirat më të Mira Traditës

Shqipëria është e njohur për glikotë e saj të mrekullueshme me fruta, por edhe me perime si patëllxhani apo edhe...

Bukë Shtëpie me Qumësht – Receta Me Shijen Më Të Mirë

Çdo recetë e përgatitur në shtëpi nuk ka të krahasuar për shijen ashtu si edhe vlerat ushqyese. Aq më tepër...

Receta e Ëmbël – Si të Përgatisni Lehtë Komposton e Mollës në Shtëpi

Kompostot përgatiten nga frutat e freskëta dhe të konservuara në kavanoza, nga frutat e thata, të ngrira etj. Më poshtë...