nga AgroWeb më 14 April, 2022

Lazanjë Me Lakër Të Bardhë – Një Recetë e Lehtë

Lakra është një nga ato zarzavate që mund të përdoret në kuzhinë në shumë mënyra. Ndaj edhe AgroWeb.org sjell sot për ju një recetë fantastike në shije, e mbi të gjitha krejt të shëndetshme dhe të pasur me vlera ushqyese. Këtë herë fletët e lakrës, mbushja me proshutë dhe përbërësit e tjerë, i ngjasojnë përgatitjes […]

nga AgroWeb më 26 February, 2022

Receta e Shpejtë e Lakrës së Shtruar në Tigan

Lakra është një nga ato ushqime me të cilën ju mund të përgatisni shumë receta të shijshme, duke filluar nga ato më të vështirat e deri tek ato më të thjeshtat, si lakra e shtruar në tigan me të cilën AgroWeb.org ju njeh sot. Kjo është pjatë e lehtë dhe e shpejtë, e përkryer për […]