#receta te thjeshta

Akullore Shtëpie Me Katër Shije Të Ndryshme

Sot AgroWeb.org ju njeh me recetën e akullores në 4 shije të ndryshme: fiordilatte, straçiatella, qershi dhe çokollatë. Kjo recetë...

Lule Kungulleshkash Të Mbushura – Dy Mënyra Të Përgatitjes Së Tyre

Lulet e kungulleshkave të mbushura e më pas të pjekura, kanë një shije vërterë speciale. Në recetën e sotme AgroWeb.org...

Omëletë me Mjaltë dhe Banane – E Veçantë dhe e Shijshme

Omëleta është një ndër recetat më të hershme jo vetëm të kuzhinës shqiptare por gjithë kuzhinës botërore. Një ushqim i...

Ëmbëlsirë me Luleshtrydhe Dhe Portokall – Receta Fantastike Plot Shije

Sot AgroWeb.org ju njeh me një recetë argëtuese, të thjeshtë dhe plot shije! Prefekte për ditët me diell, për të...

Kungulleshka të Skuqura me Vezë – Receta e Lehtë Plot Shije

Një recetë vërtet e shijshme, që përgatitet në 10 minuta me disa përbërës që gjenden gjithmonë në kuzhinë! Kungulleshkat e...

Receta e Thjeshtë e Parfesë me Kafe

Kur moti fillon të nxehet dhe pasdite dëshironi një ëmbëlsirë të freskët që mund t’ju japë dozën e duhur të...

Humus me Panxhar të Pjekur – Shije dhe Shëndet

Kjo recetë e shijshme e humusit me panxhar nuk mund të ishte më e lehtë se kaq! Mjafton të hidhni...

Oriz me Thjerrëza – Receta e Shijshme Me Shumë Fibra

Orizi dhe thjerrëzat janë një pjatë ideale për t’u shijuar e nxehtë gjatë stinës së dimrit. Një recetë e thjeshtë...

Pure me Patate dhe Brokoli, Shije dhe Vlera Në Një Pjatë të Vetme

Shtoni pak ngjyrë në purenë e patateve duke shtuar brokoli në përzierje. Jo vetëm kaq! Në këtë mënyrë ju do...