nga AgroWeb më 9 June, 2022

Akullore Kremoze me Lajthi – Receta e Shpejtë e Përgatitjes në Shtëpi

Pas kësaj recete nuk keni për ta blerë më akulloren nëpër dyqane. E shijshme, e thjeshtë dhe me aromën fantastike të çokollatës dhe copat krokante të lajthive, çfarë mund të kërkoni më shumë nga një ëmbëlsirë e tillë. Provojeni ta përgatisni me hapat që ju shpjegon AgroWeb.org dhe do të mrekulloni të dashurit tuaj me […]

nga AgroWeb më 25 August, 2021

Makarona Me Molusqe Dhe Domate Qershi – Shija e Detit Në Tryezë

Makaronat janë padyshim një nga gatimet më të shpejta, të shijshme e të shëndetshme që mund të përgatisni. Nëse i keni provuar të gjithë kombinimet interesante të tyre, këtë recetë do ta shijoni pa masë. Kjo pjatë me makarona, molusqe dhe domate qershi, me thjeshtësinë e saj, është e përkryer për të sjellë në tryezën […]

nga AgroWeb më 15 July, 2021

Si Të Përgatisni Recetën Perfekte Me Midhje Në Shtëpi

Vera sjell një shije të veçantë në tryezën tuaj pasi pjatat me bazë peshku bëhen më të preferuara. AgroWeb.org sjell sot një recetë e cila është kërkuar nga lexuesit. Midhjet njihen ndryshe si Mbretëreshat e Liqenit, dhe kanë qenë prezente në kulinarinë shqiptare për shumë vite. Receta që ju sugjerojmë sot është një ndër ato […]