nga AgroWeb më 19 September, 2022

Receta e Shijshme e Biskotave Me Pana

Biskotat janë pa asnjë dyshim ndër ëmbëlsirat më të lehta përgatitje dhe në shije. Recetat dhe kombinimet e tyre janë të shumta dhe mjaftojnë vetëm pak minuta për të përgatitur këto ëmbëlsira fantastike. Me to mund të shoqërosh më së miri kafenë, çajin, kakaon apo një gotë të ngrohtë me qumësht, mundësitë janë të shumta. […]

nga AgroWeb më 7 June, 2021

Biskota të Buta me Arrë Kokosi – Të Ëmbla dhe Perfekte

Biskotat mund të jenë ëmbëlsirat më të thjeshta dhe të shpejta që mund të përgatisni në shtëpi. Në vetëm 30 minuta ju do të keni përgatitur dhe shijuar këtë biskota me arrë kokosi. Receta është shumë e thjeshtë dhe nuk kërkon shumë përbërës. Mund t’i konsumoni në mëngjes me qumësht apo kafe, mund të shoqëroni […]