reshje bore

Prilli Nis Me Rreshje Bore Dhe Shiu, Zonat e Prekura Dhe Kur Përmirësohet Moti

Kur pritej përmirësimi I kohës dhe rritja e temperaturave muaji prill ka nisur me rreshje bore. Mesa duket dimri nuk...

Kur Rikthehen Reshjet Në Shqipëri – Parashikimi i Motit

Ditët me diell duke nisur nga sot në mesditë do të fillojnë të reduktohen. Me fundin e të ftohtit, lajmi...