sallam cokollate

Sekreti i Sallamit Çokollatë – Ëmbëlsira Festive e Fundvitit

Receta tipike përbëhet nga çokollata dhe gjalpi, por në këtë recetë do të përdorim fiq të thatë dhe pak vaj...

Sallam Çokollatë – Receta Origjinale e Traditës Shqiptare

Një traditë e ëmbël dhe mbi të gjitha shumë e shijshme. Të gjithë fëmijët e para viteve 90 e kujtojnë...

Si Të Përgatisni Sallam Cokollate Pa Sheqer

Ndër ëmbëlsirat që nuk ka nevojë të piqet dhe që është sigurisht më e pëlqyera për thjeshtësinë e saj! Mjaftojnë vetëm...