nga AgroWeb më 31 August, 2022

Receta e Shijshme e Pastiços me Kunguj të Njomë të Stinës

Një kombinim perfekt. Recetë ideale për ta provuar dhe shijuar në familje. Kungujt e njomë të stinës i shohim përditë në treg, të freskët dhe të pasur në vlera ushqyese. Ndiqni më poshtë hapat e thjeshtë të përgatitjes së pastiços në një mënyrë ndryshe dhe shoqërojeni atë me sallata të freskëta të stinës. PËRBËRËSIT 4 […]

nga AgroWeb më 21 July, 2022

Si të Përgatisni Bukë të Shijshme Fshati vetë në Shtëpi

Dashamirësit e puergatitjes së bukës në shtëpi janë gjithnjë në kërkim të recetave të reja dhe përditësimit të atyre aktuale për të sjellë në tryezë gatime sa më të mira e të shëndetshme. Buka e bërë vetë e mbush shtëpinë me aromë shumë të këndshme dhe bashkon të gjithë familjen. Në këtë recetë të AgroWeb.org […]