temeratura

A Është Supa Ushqimi i Duhur Kur Keni Ethe?

Supa është ushqimi i preferuar për shumë njerëz, madje ajo mund t’ju kujtojë ushqimin që gjyshja ju ka dhënë kur...

A po vjen pranvera? Meteorologu tregon si do të jetë moti në ditët në vijim

Hakil Osmani, meteorolog pranë Meteoalb tha në Euronews Albania se moti pritet i qendrueshëm dhe vranësirat që mund të shfaqen...