MINI KEK ME ÇOKALLATË DHE VANILJE

821 0

Në këtë video AgroWeb ju njeh me mënyrën e përgatitjes së mini kekëve. Një recetë e thjeshtë dhe e shpejtë, e cila ju lejon t’i merrni lehtësisht kudo me vete këto ëmblëlsira të vogla.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.