angjinare

Tavë e Shijshme Me Kungull, Spinaq Dhe Angjinare

A e kishit menduar ndonjëherë të shijonit në një pjatë të vetme, tre nga ushqimet më të mira të sezonit?...

Shija Perfekte e Rizotos me Angjinare – Receta e Shpejtë

Kjo pjatë është delikate në shije dhe përgatitet shumë shpejtë e pa shumë mundim. Aroma karakteristike e angjinares forcohet përmes...

Angjinare e Marinuar me Vaj Ulliri dhe Lëng Limoni

Nëse i keni parë në treg por keni hezituar t’i blini pasi në recetat tona nuk përfshihen shumë, AgroWeb.org ju...