Byrecka Shtepie

Byreçka me Djathë dhe Kanellë – Receta e Veçantë

Byreçkat mund të bëhen të kripur ose të ëmbël dhe të mbushen me të gjitha llojet e përbërësve të shijshëm....

Byreçka të Mbushura me Gjizë dhe Ullinj – Të Thjeshta me Shije të Mirë

Byreçkat e mbushura me ullinj dhe gjizë janë një recetë shumë e lehtë dhe e shpejtë për t’u përgatitur. Kjo...

Byreçka të Ëmbla Shtëpie – Të Shkrifëta dhe Plot Shije

Shija e lehtë dhe e shkrifët e byreçkave trekëndësh është gjithnjë shumë e preferuar për çdo tavolinë. Përveçse shijes shumë...

Byreçka Shtëpie me Mish Pule dhe Salcë Kosi – Receta me Shijen Më Fantastike

Kur vjen puna tek byreçkat, fitorja i shkon amvisave duararta që i gatuajnë byreçkat në shtëpi e me shumë dashuri....